Третій і п'ятий члени ареифметичної прогресії ввідповідно дорівнюють 11 і 17. Знайти четвертий член


Ответы на вопрос

Отвечает Мызгина Рита.

Ответ:

14

(11+17)/2=28/2=14

Отвечает Барбашина Анастасия.

Ответ:

(a3+a5)/2 = (11+17)/2 = 14 наверное