Число -2 є коренем квадратного рівняння 3x²-4x-t=0. знайти значення t​


Ответы на вопрос

Отвечает Лучников Ян.

Объяснение:

3x²-4x-t=0

x=-2

3*(-2)²-4*(-2)-t=0

3*4+8-t=0

12+8-t=0

20-t=0

t=20