Розв’яжи систему способом додавання5х + 3у = 7,7х − 6у = 20.​


Ответы на вопрос

Отвечает Гетьманець Таня.

Ответ:

(2; -1)

Объяснение:

1) 5х+3у =7 ×2

7х-6у=20

2) 10х+6у =14

7х-6у =20

17х=34

х=2

10×2+6у=14

20+6у=14

6у =6

у= -1