Запишіть число 42 у вигляді суми двох невід'ємних доданків так, щоб їх добуток був найбільшим​


Ответы на вопрос

Отвечает Байбакова Соня.

42 : 2 = 21

42 = 21 + 21 - сумма двух неотрицательных слагаемых

21 · 21 = 441 - наибольшее произведение

Ответ: 42 = 21 + 21.