Знайти найбільше і найменше значення функції f(x)=3x³-9x²+2 на відрізку (-1:2)​


Ответы на вопрос

Отвечает Газизова Азалия.

Ответ:

ymax=2 в (.) х=0

ymin=-10 в (.) х=-1 и в (.) х=2

Объяснение:

y'=9x²-18x=9x(x-2)  __+__0__-__2__+__

                                         max       min

Ymax=y(0)=2

Ymin=y(2)=3·8-9·4+2=-10

y(-1)=-3-9+2=-10