Розв'яжіть рівняння і розкладіть на множники x³+4x²-5x=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Лисичкина Мария.

Ответ:

В объяснении.

Объяснение:

x³+4x²-5x=0

x(x²+4x-5)=0

x(x²+5x-x-5)=0

x(x(x+5)-(x+5) )=0

x(x+5)(x-1)=0

х=0 или х+5=0 или х-1=0

х=0 или х= -5 или х=1

Ответ : 1 ; 0 ; -5 .