щоб здати екзамен з математики треба вивчити 35 білетів, учень вивчив на відміно 25 білетів. Яка

ймовірність того, що, відповідаючіи на один білет, він одержить 12 балів

Ответы на вопрос

Отвечает Курганский Егор.

Ответ:

5/7 или 71.4%

Объяснение:

25/35=5/7

5/7 = 71.4%

Отвечает Сдвижкова Лиза.

Ответ:

5/7

Объяснение:

за формулою це відношення вивчених до усіх, тобто 25/35. спрощуємо, отримуємо 5/7