Щоб скласти іспит з математики , потрібно вивчити 30 білетів. Учень вивчив 12 білетів. Яка

йморівність того, що він не складе іспиту?

Ответы на вопрос

Отвечает Книшик Тетяна.
30-12=18 билетов студент не выучил
вероятность что выпадет этот билет
18/30=0,6
Отвечает Шевченко Анастасия.

Ответ:

18/30 дробом А =18 не вивчив n= 30 всього