На екзамен в математики виноситься 60 питань,студент вивчив 50 питань.Білет складається з 2

питань.Яка ймовірність того,що студент отримає максимальну оцінку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Смыгина Владислава.

Ответ:

69%

Объяснение:

Щоб отримати максимальну оцінку, студент має відповісти на обидва питання правильно. За умовою, у білеті є 2 питання, тому щоб відповісти на обидва правильно, ймовірність правильної відповіді на кожне з них має бути помножена разом.

Ймовірність того, що студент правильно відповість на одне питання, яке він вивчив, дорівнює 50/60 = 5/6.

Отже, ймовірність того, що студент правильно відповість на обидва питання, дорівнює (5/6) * (5/6) = 25/36.

Таким чином, ймовірність того, що студент отримає максимальну оцінку, становить 25/36, або близько 0.6944 або 69.44%.