площа прямокутника дорівнює 100 одна сторона зменшилася на 16,4% друга збільшилася на 25% знайти

площу нового прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Кожа Булбул.

нехай х,,у - сторони прямокутника, тоді

ху=100

нехай х зменшився на 0.164, а у на 0.25

тоді

(х-0.164х)*(у-0.25у) = ?

0.836х*0.75у = ?

0.627ху= ?

оскільки ху=100, то 0.627ху= 62.7

відповідь: 62.7

Отвечает Воронин Илья.

Объяснение:

S=100

S=a×b

a1=a-0,164a

b1=b+0,25b

S1=(a-0,164a)×(b+0,25b)=

=a(1-0,164)×b(1+0,25)=

=0,836a×1,25b=1,045ab=

=1,045×S=1,045×100=104,5