Спростіть 183 - 1.5x * 8y і знайдіть його значення, якщо x= 5 7 ,y=-1 2 5 .


Ответы на вопрос

Отвечает Фарбер Эльза.

183-1,5х*8у=183-12ху.

х=57, у=-125:

183-12*57*(-125)=183+85500=85683.