3. Два трактористи, працюючи разом, зорали поле за 6 год. Перший тракторист, працюючи один, зорав

би це поле за 15 год. Скільки часу треба другому трактористу, щоб зорати це ж саме поле ? 4. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Драчевская Маргаритка.

Ответ:

Объяснение:

перший за годину виорює 1/15 поля

вдвох за годину виорюють 1/6 поля

другий за годину виорює 1/6 - 1/15= 5/30-2/30=3/30=1/10 поля

другий зоре поле за 1 : 1/10 = 10 годин - це відповідь