2. Чому дорівнює значення дробу с2 - 4с 2c +1 якщо: 1) c = -3; 2) c = 0?​


Ответы на вопрос

Отвечает Мазниченко Валентина.

ответ:

-3*2-4*(-3)*2*(-3)+1=-6-72+1=77