Із 120 учасників єкологічної конференції 60 займаються біологією, 48 географією і хімією ,15

біологією і хімією ,а 10 усіма трьома науками. Скільки учасників не займаються жодною з цих наук​

Ответы на вопрос

Отвечает Галичев Артем.

Ответ:

Б ∪ Г ∪ Х = 120 - объединение множеств.

Б=60 и Г=48 и Х=32 - каждое из множеств.

Б ∩ Г = 21 -пересечение Б и Г

Г  ∩ Х = 19 

Б  ∩ Х = 15

Б ∩ Г ∩ Х = 10 - пересечение всех трех множеств.

Решение на рисунке в приложении  - круги Эйлера.

Только Биология = 60 - (11 +10+5)  = 36

Только География = 48 - (11+10+9) = 18

Только Химия = 32 - (10+9+5) = 8.

А как записать это формулами - проблема.