(2-x)⁵ биномын жіктеуде x⁴ коэффициентін анықтаңыз​


Ответы на вопрос

Отвечает Калюжная Даша.

Объяснение:

(2-x)^5.

C_5^42^_{5-4}}x^4=\frac{5!}{(5-4)!*4!}2^1x^4=\frac{4!*5}{1!*4!} 2x^4=5*2x^4=10x^4.

Ответ: 10.