Знайдіть числове значення виразу 3х - 5у, якщо x=-1, y = 2 A 7 Б-7 B-13 Г 4​


Ответы на вопрос

Отвечает Калинина Ксения.

Ответ:3х-5у=3*(-1)-2*5=(-3)-10=(-13)

Відповідь: В

Объяснение: