Знайдіть усі значення а для яких парабола y=1,5*x^2+6*x+2*a була розташована над віссю x


Ответы на вопрос

Отвечает Исмаилов Саид.

Ответ:

а є (3;+∞)

Объяснение:

y = 1.5 {x}^{2}  + 6x + 2a

d =  {6}^{2}  - 4 \times 1.5 \times 2a =  \\  = 36 - 12a

Для того, щоб парабола була розташована над віссю ОХ, повинна виконуватися така умова: D<0

36 - 12a < 0 \\ 12a > 36 \\ a > 3