6. Розвяжіть рівняння: (х - 2)(х + 3)-(х - 1)(х + 2) = 0.​


Ответы на вопрос

Отвечает Ислаев Руслан.

Ответ:

(x ^{2}  + 3x - 2x - 6) -( x {}^{2}   + 2x - x - 2) = 0

дужки я взяв щоб було видно де вираз вони можуть тут і не стояти

дальше ми додаємо і віднімаємо і виходить такий приклад

2x - 8 = 0 \\ 2 \times x = 8 \\ x = 8 \div 2 \\ x = 4