Визначте силу струму яка прохлдить через опір 125 Ом якщо до нього підведена напруга 5В


Ответы на вопрос

Отвечает Овчиникова Катя.

Відповідь:

0,04а

Пояснення:

сила струму   I=U/R     де U=напруга, R-опір     5/125=0,04