Відомо що m-n=4 mn=6. знайдіть значення виразу (m+n)2


Ответы на вопрос

Отвечает Батуров Дильшат.

Ответ:

(4+n)n = 6

n = 2 - 10^1/2

m = 2 + 10^1/2

(m+n)^2 = 16

Объяснение: