Знайдіть третю сторону трикутника, якщо дві його сторони дорівнюють 3 см і 5 см, а кут між ними

дорівнює 30º. Відповідь округліть до сотих

Ответы на вопрос

Отвечает Чумак Александра.

Ответ:

Объяснение:

по теореме косинусов

c²=a²+b²-2abcos∠C=3²+5²-2*3*5cos30º=

=9+25-30(√3)/2=34-15√3

c=√(34-15√3)≈2,831825892682465144404179034197≈2,83