Функцію задано формулою у = х2 + 2х – 3. Обчисліть її значення при х = -2.


Ответы на вопрос

Отвечает Харитонова Лана.

y=x^2+2x-3\\x=-2\Rightarrow (-2)^2+2*(-2)-3=4-4-3=0-3=-3.\\OTVET:-3.

Отвечает Иванов Иван.

Ответ:

-2*2+2*(-2)-3=-4+(-4)-3=-8-3=-11

Объяснение

у=-11

я не сильно уверен