Не розв'язуючи рівняння х2-5х+6=0, Знайдіть суму його коренів.​


Ответы на вопрос

Отвечает Шилова Александра.

Ответ:

 {x}^{2}-5x+6=0 (a=1, b=-5, c=6)

Найдем дискриминант:  D={b}^2-4ac

D =  {( - 5)}^{2}  \times 4 \times 1 \times 6 = 25 - 24 = 1

 x_{1,2}=\frac{-b \pm \sqrt{D}}{2a}

x_{1,2} =  \frac{5 \pm \sqrt{1} }{2 \times 1}  =  \frac{5 \pm 1}{2}  =  \{ \frac{5 - 1}{2} ; \frac{5 + 1}{2}  \} =  \{ \frac{4}{2} ; \frac{6}{2}  \} =  \{2;3 \}

Корни  x_{1}=2 и  x_{2}=3

Сумма корней:

2+3=5