Знайти суму шести перших членів геометричної прогресії (bn) якщо b1=8, кю = -2


Ответы на вопрос

Отвечает Юрченко Никита.

Ответ:80

Объяснение: Sn=b1*q(n-1)/q-1

S6= 8*(-2)*(6-1)/-2-1

S6= -80/(-1)= 80