Знайти значення функції y=x² , якщо значення аргументу дорівнює -6


Ответы на вопрос

Отвечает Макашова Соня.

Ответ:

у -- функция

х -- аргумент

подставляем

y=(-6)^2=6^2=36

ответ . 36.

Объяснение: