Знаменник геометричної прогресії -6;3;-1.5...чому дорівнює?


Ответы на вопрос

Отвечает Матюшкина Елизавета.

Ответ:

q=b1:b2

q=3:(-6)=-0,5

Объяснение:

Отвечает Гілецький Роман.

Ответ:

q=-0.5

Объяснение:

q=b₂/b₁=b₃/b₂

b₂/b₁=3/(-6)=-0.5

b₃/b₂=-1.5/3=-0.5