Визначте висоту водонапірної башти, якщо манометр , біля її основи що тиск дорівнює 220 кПа?


Ответы на вопрос

Отвечает Гужевникова Алина.

Ответ:

22 м

Объяснение:

Формула гідростатичного тиску р = (ро)gh, де (ро) - густина рідини, g - прискорення вільного падіння, h - висота. Густина води - 1000 кг/м³, g=10 Н/кг

Виходить р=1000*10*х=220кПа=220 000 Па

Щоб дізнатися, чому дорівнює х, треба 220 000 Па / 1000 кг/м³*10 Н/кг = 22 м