3x-4y=9 5x+6y=4 розв'язати дану систему способом додавання


Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

Ответ:

3(3x-4y)=3×9

2(5x+6y)=2×4

9x-12y=27

10x+12y=8

---------------

19x=35

x=35/19

3×35/19-4y=9

105/19-9=4y

4y=(105-171)/19

4y=-66/19

y=-66/76