Знайдіть суму членів геометричної прогресії (b), якщо: b = 384 , q = 2, n=8


Ответы на вопрос

Отвечает Севрюкова Ирина.

Ответ:

97920

Объяснение:

S=b1(q^n-1)/(q-1)

S=384(2^8-1)=384*255=97920