Розв'язати рівняння за теоремою, оберненою до теореми Вієта: 1) x²- 13x + 40 = 02) x² - 9x + 20 =

0​

Ответы на вопрос

Отвечает Подольский Тимофей.

Объяснение:

1)за оберненою до теоремт вієта

x¹+x²=13

x¹•x²=40

x¹=5

x²=8

x¹+x²=-13

x¹•x²=40

x¹=-5

x²=-8

відповідь:x=-8;-5;8;5

Отвечает Грицюк Вікуся.
1) х1+х2= 13
х1*х2= 40
х1=5 х2=8

2) х1+х2= 9
х1*х2= 20
х1=5 х2=4