Допоможіть((( 60балів Перший член арифметичної прогресії (an) дорівнює -25, а другий -22 знайдіть

а21

Ответы на вопрос

Отвечает Полуянова Даша.

\displaystyle\bf\\a_{1} =-25\\\\a_{2}=-22\\\\a_{2} =a_{1} +d\\\\d=a_{2} -a_{1} =-22-(-25)=-22+25=3\\\\a_{21} =a_{1} +20d=-25+20\cdot 3=-25+60=35\\\\Otvet: \ a_{21} =35