Функцію задано формулою у=-3х+5 з'ясуйте чи проходить графік функції через точку А(-5:20) ​


Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Дима.

Ответ:

20=-3х+5

-3х=5-20

-3х=-15:(-3)

х=-5

у=-3*(-5)+5=20

А – проходить