. У коробці лежать 7 зелених, 5 червоних і 8 білих кульок. Яка ймовірність того, що вибрана

навмання кулька виявиться: 1) не червоною; 2) білою; 3) зеленою; 4) не білою.

Ответы на вопрос

Отвечает Резкий Артём.

Ответ:

75% що не червона, 40 що біла, 35% що зелена, 60%що не біла

Объяснение:

7+5+8= 20к.(всього)

1)5/20=1/4=25%що червона 75% що не червона(100-25)

2)8/20=2/5=40% що біла

3)7/20=35% що зелена

4) 100%-40%(шанс що біла)=60%