Знайдіть периметр трикутника EDF, ЯКЩО EA=3 СМ, DB=5СМ,FC=4СМ


Ответы на вопрос

Отвечает Султанов Рауан.

Ответ:

У трикутник EDF вписано коло. ЕА=3см, DB=5см, FC=4см.

У трикутник EDF вписано коло. ЕА=3см, DB=5см, FC=4см.Знайти периметр трикутника EDF.

Ответ:

Периметр трикутника EDF дорівнює 24 см

Объяснение:

Відрізки дотичних, проведені з однієї точки, рівні.

Відрізки ЕА і ЕС проведені з однієї точки Е.

Відрізки DА і DB проведені з однієї точки D.

Відрізки FB і FС проведені з однієї точки F.

Маємо такі рівності:

EC=EA=3см

DA=DB=5см

FB=FC=4см

Тоді:

ED=EA+DA=3+5=8см

DF=DB+FB=5+4=9см

EF=EC+FC=3+4=7см

Периметр трикутника обчислюється як сума довжин його сторін.

Р= ED+DF+EF=8+9+7=24см

Отвечает Ya Olya.

умова не правильна, напиши повне завдання