Розв'яжіть систему рівнянь графічним способом і способом додавання. {х+2y=4; {х-у= -5​


Ответы на вопрос

Отвечает Левашов Даня.

Ответ:

Объяснение:

{x+2y=4 {-х-2у=-4

{x-y=-5 {х-у=-5

 -3у=-9

 у=3

х=у-5

х=3-5=-2

(-2;3)