ОТДАЮ ВСЕ БАЛЛИ ЧТО ЕСТЬ ПРОШУ ПОМОГИТЕ:( Розв’яжiть задачу складанням СЛР iз двоив змiнними З

двох мiст, вiдстань мiж якими 52 км, одночасно вирушили назустрiчь один одному два велосипедисти i зустрiлися через 2 год. Знайдiть швидкiсть кожного велосипедиста, якщо вiдомо, що другий велосипедист проïжджае за 3 год на 18 км бiльше, нiж перший проïжджае за 2 год.

Ответы на вопрос

Отвечает Волков Паша.

Ответ:

14км/год, 12км/ год

Объяснение:

3у-18=2х

52:2=х+у

х=(3у-18):2

х=15у-9

52:2=1,5у-9+у

2,5у=26,9

у=35:2,5=14(км/год) швидкість 2 велосипеда

х=1,5*14-9=12(км/год) швидкість 1 велосипеда

в: 12км /год; 14км/год