Три яблока і дві груші важать разом 1200г,а два яблука і три груші важать 1300г.Скільки важить

яблуко і скільки важить груша

Ответы на вопрос

Отвечает Танасиенко Александр.

Відповідь:

Яблуко-200г, груша-300г.

Пояснення:

х- яблуко

у- груша

1) 3*х+2*у=1200

2) 2*х+3*у=1300  домножимо цей рядок на 3/2

3) 3*х+9*у/2=3900/2=1950

Віднімемо від рядка 3 рядок 1

5/2*у=750

у=750*2/5=300 підставимо значення у в приклад 1

3*х+2*300=1200

3*х=600

х=200