ДАЮ ЛУЧШИЙ ОТВЕТ ПОЛНОЕ РЕШЕНИЕ ПЖУ сумці лежать 12 червоних,10 зелених і 3 жовті яблука.Яка

ймовірність вийняти навмання:а)яблукоб)грушув)зелене яблуко г)не червоне яблуко?​

Ответы на вопрос

Отвечает Феоктистова Настюха.

Ответ:

a) 100% тому що в сумці всі фрукти це яблука

б) 0% тому що в сумці немає груш

в) 40%, зелених яблук 10, а всього яблук 25, звідси 10÷25·100=40

г) 52%, не червоних яблук 10+3=13, а всього яблук 25, звідси 13÷25·100=52