Доберіть замість зірочок такі числа , щоб пари (3;*)і(*;2)були розв’язками рівняння5х-2y=9


Ответы на вопрос

Отвечает Гришенков Александр.

Ответ:

(3; 3) (2.6; 2)

Объяснение:

1) 15 - 2y = 9

2y = 15-9

y = 6 / 2 = 3

y = 3

2) 5x - 4 = 9

5x = 4+9

x = 13 / 5 = 2.6

x = 2.6