Човен власна швидкість якого 15 км/год пройшов 18 км за течією і 24 проти течії витративши на весь

шлях 3 год знайдіть швидкість течії СРОЧНО ОЧЕНЬ Надо ПОМОГИТЕ​

Ответы на вопрос

Отвечает Петрова Анастасия.

Ответ:

3 км/год.

Объяснение:

Нехай швидкість течії х км/год, тоді швидкість човна за течією 15+х км/год, проти течії 15-х км/год.

18/(15+х) + 24/(15-х) = 3

270-18х+360+24х-675+3х²=0

х²+2х-15=0

За теоремою Вієта х=-5 (не підходить),  х=3

Швидкість течії 3 км/год.