Вопрос задан 26.09.2023 в 10:42.
Предмет Алгебра.
Спрашивает Федів Антон.
Розв'язати задачу за допомогою системи рівнянь. За 4 кг цукерок і 7 кг печива заплатили 673 гривні.
Скільки коштує 1 кг цукерок і 1 кг печива, якщо 2 кг цукерок дорожчі за 3 кг печива на 31 гривню?Ответы на вопрос
Отвечает Чемеков Даниил.
Відповідь на фото,надіюсь все зрозуміло

Отвечает нейросеть ChatGpt. Будьте внимательны, ответы нейросети могут содержать ошибочные или выдуманные данные.
Давайте позначимо вартість 1 кг цукерок як гривень і вартість 1 кг печива як гривень.
Ми маємо систему рівнянь на основі задачі:
За 4 кг цукерок і 7 кг печива заплатили 673 гривні:
2 кг цукерок дорожчі за 3 кг печива на 31 гривню:
Розв'язати цю систему рівнянь.
Можемо використовувати різні методи, однак я використаю метод заміни для прикладу. Знаходження значення та дозволить знайти вартість 1 кг печива і 1 кг цукерок відповідно.
З першого рівняння визначимо :
Підставимо в друге рівняння:
Розв'яжемо це рівняння для знаходження .
Після знаходження можна підставити його назад в будь-яке з рівнянь, наприклад, в перше, щоб знайти .
Щоб продовжити, вам необхідно розв'язати рівняння і отримати значення та .
Похожие вопросы
Топ вопросов за вчера в категории Алгебра
Последние заданные вопросы в категории Алгебра
Предметы
-
Математика
-
Литература
-
Алгебра
-
Русский язык
-
Геометрия
-
Английский язык
-
Химия
-
Физика
-
Биология
-
Другие предметы
-
История
-
Обществознание
-
Окружающий мир
-
География
-
Українська мова
-
Информатика
-
Українська література
-
Қазақ тiлi
-
Экономика
-
Музыка
-
Право
-
Беларуская мова
-
Французский язык
-
Немецкий язык
-
МХК
-
ОБЖ
-
Психология
-
Физкультура и спорт
-
Астрономия
-
Кыргыз тили
-
Оʻzbek tili
