Складіть рівняння розв'язком якого є х=5 ; у=-2​


Ответы на вопрос

Отвечает Чипполина Лина.

Відповідь:

Пояснення:

Нехай рівняння є таким

2-8x=19y

2-40=-2·19

-38=-38