( БУДЬ ЛАСКА ДОПОМОЖІТЬ) Сума n перших членів геометричної прогресії дорівнює 2046. Знайдіть n ,

якщо перший член дорівнює 6, а знаменник прогресії дорівнює 4

Ответы на вопрос

Отвечает Мартынова Катя.

Ответ:

5

Объяснение:

Sn=2046

b1=6

q=4

n - ?

------------

sn=  \frac{b1({q}^{n} - 1) }{q - 1}

Підставляємо:

6*(4^n-1)/3=2046

2*(4^n-1)=2046 |÷2

4^n-1=1023

4^n=1024

n=5