Розв’язати систему рівнянь х+у=3 х-у=1 запишіть відповідь у форматі х,у


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Поля.

Ответ:

(х,у)=(2,1)

Объяснение:

х+у=3

х-у=1

х+у=3

х=1+у

1+у+у=3

у=1

х=1+1

х=2

(х,у)=(2,1)