Укажіть точку, що НЕ належить графіку рівняння х+у=7. А.(4;3) Б.(3;4) В.(7;1) Г.(7;0)


Ответы на вопрос

Отвечает Салехова Лилиана.

Відповідь: В. (7;1).

Пояснення:

х+у=7

А. (4;3)

4+3=7 - належить.

Б. (3;4)

3+4=7 - належить

В. (7;1)

7+1=8 - НЕ належить

Г. (7;0)

7+0=7 - належить