ПИТАННЯ: 3/8 Функцію задано формулою у = x² - 2. Знайдіть значення функції, якщо значення

аргумента дорівнює 5.

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьма Анастасія.

Відповідь:

якщо х=5, то у=5²-2=25-2=23