ТЕОРІЯ ЙМОВІРНРСТІ Ймовірність того, шо за даний проміжок часу утвориться черга біля каси

вокзалу, одна- кова для всіх кас, і дорівкюватиме 0.4. На вокзалі с 5 кас. Яка ймовірність того, що протягом даного проміжку часу утвориться черга: а) рівно біля трьох кае: б) біля не бальше двох кас?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ларина Полина.

Відповідь:

Пояснення:

р=0.4 - ймовірність утворення черги біля каси

1-р=0.6 - ймовірність того, що каса вільна

а) Р(к=3)=С(3,5)р³(1-р)²=(5!/(3!2!))×0.4³×0.6²=0,2304

б) занята одна, дві каси або всі вільні

Р(к=0)=(1-р)⁵=0.6⁵=0,07776

Р(к=1)=С(1,5)р(1-р)⁴=0,2592

Р(к=2)=С(2,5)р²(1-р)³=0,3456

Р=0,07776+0,2592+0,3456=0,68256