Якщо периметер прямокутнина 22см знайдіть його сторони, якщо площа дорівню 24см²


Ответы на вопрос

Отвечает Бобров Тимофей.

Нехай одна сторона = х , тоді інша 22÷2=11

11-х . отримаємо рівняння:

х×(11-х)=24

х²-11х+24=0

х²-3х-8х+24=0

х×(х-3)-8×(х-3)=0

(х-3)×(х-8)=0

х-3=0

х-8=0

х=3

х=8

Одна сторона 3см , інша 8 см

Відповідь : Сторони - 3см,8см,3см,8см