Периметр прямокутника дорівнює 20 см. Знайдіть його сторони якщо його площа 24см2


Ответы на вопрос

Отвечает Пащенко Вероника.

Объяснение:

2×(а+в)=20

а+в=10

а×в=24,следовательно а=4,в=6