Розв'яжить систему рівнянь способом підстановки 3у+2х=13, 15у-8х=29​


Ответы на вопрос

Отвечает Кот Даниил.

Ответ:

Объяснение:

{3у + 2х = 13   | : 2

{15у - 8х =29​

{1,5у + х = 6,5

{15у - 8х = 29​

х = 6,5 - 1,5у

Підставим в друге рівняння х = 6,5 - 1,5у

15у - 8(6,5 - 1,5у ) = 29

15у - 52 + 12у = 29

27 у = 29 + 52

27 у = 81

у = 81 : 27

у = 3

Підставим у перше рівняння у = 3

3* 3 + 2х = 13

9 + 2х = 13

2х = 13 - 9

2х = 4

х = 4 : 2

х = 2

Ответ: (2 ; 3)